Doğal Ahşap, Proje Ağırlıklı Çalışmalarımız

Ahşap Kütük Ev Fiyatları
7 Mart 2021
Yeni Trend Ahşap Çocuk Oyun Evi Tasarımları
22 Mart 2021

Doğal ahşap çalışmalar proje bazlı olarak en çok uygulanan çalışmamızdır…

Doğal ahşap siparişlerinde evlere ve butik çalışma ortamlarına kişisel müşteri tasarımlarıyla büyüdük ama bu gün popüler olan iç mekan mimari tasarımların da gözde ve hatta vazgeçilmez olan doğal ahşap (ağaç masa) kullanımı bir hayli geniş sektöre açılmış durumda.

Doğal ahşap tasarımı konusunda bundan 5-10 yıl önce böyle bir mekan anlayışı pek yoktu. Bu günlerde ise ağırlıklı olarak mekanlardaki iç dekarasyonlar genellikle iç mimar aracılığıyla yapılıyor. Doğal ahşap, iç mimarlarımızın özellikle amerika, canada ve avrupa ülkelerideki mekan tasarım anlayışını kendi renkleri ve yerel optimizasyon, imkanlar dahilinde harmanlayıp meydana getirdikleri dizayn anlayışı ile mekan sahibipleri ile yaptığı kordinasyon sonucu doğal ve şık işletmeler tasarımları bizim gibi üreticiler sayesinde iç ve dış mekanlarda modanın sürekli doğallığı takip ederek yenilikçi ve hareketli ilerlemesini sağlıyor.

Doğal ahşap proje işlerimizde tıpkı kişisel müşterilerimizde olduğu gibi müşterinin mekanında görmek istediği yada hayal ettikleri tasarımı projeye çevirerek, restoran, otel, cafe, mağaza vb. gibi mekanlarında karşılıklı istişarelerle belirlenen ve hayata geçirilen yaratıcılıkta karşılıklı zenginleştiğimiz naturel ahşap çalışmalarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahşap Kütük Evler